کاشت ناخن اسپرت دخترانه نایک

کاشت ناخن اسپرت دخترانه نایک


ناخن‌ها بخشی از زیبایی و شخصیت هر دختر و زن هستند. ناخن‌ دخترانه آراسته و مرتب، نشان‌دهنده سلامت، تمیزی و نظم هستند. برای داشتن ناخن‌های زیبا و جذاب دخترانه، نیاز به رعایت برخی اصول و مراقبت‌ها وجود دارد. علاوه بر این، استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای طراحی و کاشت ناخن می‌تواند ناخن‌ها را به یک اثر هنری تبدیل کند.

در این مقاله، قصد داریم به شما برخی از انواع طرح کاشت ناخن دخترانه را معرفی کنیم و به شما نکاتی را برای انتخاب و اجرای آن‌ها بگوییم.

کاشت ناخن گرانج

مدل گرانج یکی از سبک‌های ناخن دخترانه است که در دهه‌های هفتاد و هشتاد میلادی در نیویورک ظهور کرد و همچنان طرفداران خود را حفظ کرده است. این سبک با استفاده از رنگ‌های تیره، خاکستری، سبز، آبی و قرمز و الگوهای متفاوت، به ناخن‌ها زیبایی و جذابیت بیشتری می‌بخشد.

برای انجام این مدل کاشت ناخن دخترانه، می‌توانید از لاک‌های مات، مخملی، ژلیش، اکلیلی و … استفاده کنید. همچنین، می‌توانید با توجه به شکل و طول ناخن‌ها، مدل‌های مربعی، بادامی، گرد، نوک تیز و … را انتخاب کنید.

برای آشنایی با طرح‌های ناخن عروس به مقاله ناخن عروس مراجعه کنید.

کاشت ناخن گرانج مشکی

کاشت ناخن گرانج مشکی

کاشت ناخن دخترانه اسپرت

کاشت ناخن اسپرت دخترانه یکی از سبک‌های مدرن و جذاب برای طراحی ناخن است که با استفاده از رنگ‌ها و الگوهای ساده و شیک، ناخن‌ها را زیبا و جالب می‌کند. در این بخش عکس ناخن دخترانه اسپرت را برایتان گذاشته ایم.

کاشت ناخن اسپرت نایک

کاشت ناخن اسپرت نایک

چه نوع ناخنی انتخاب کنم؟

برای انتخاب مدل مناسب ناخن دخترانه بر اساس شکل دست، باید به فرم انگشتان، عرض و طول ناخن‌ها توجه کنید. انواع شکل دست و مدل ناخن متناسب با آن‌ها عبارتند از:

دست بیضی

این شکل دست با همه مدل‌های ناخن سازگار است، اما بهترین گزینه ناخن بادامی تیز است که انگشتان را بلند و شکیل نشان می‌دهد.

دست مربع

این شکل دست با ناخن‌های بدون زاویه مطابقت دارد. مدل‌های ناخن بیضی و گرد دست را زنانه‌تر می‌کنند.

دست گرد

این شکل دست با ناخن‌های زاویه‌دار مربعی یا اسکووال (ترکیبی از بیضی و مربع) هماهنگ است. این مدل‌ها دست را چاق و انگشتان را کوتاه نشان نمی‌دهند.

دست مستطیلی

این شکل دست با ناخن‌های کوتاه و مربعی دخترانه یا بالرین (مربع گرد) ست می‌شود. همچنین انگشتان را ظریف و متعادل نشان می‌دهند. برای انتخاب رنگ لاک ناخن هم باید به تناژ و رنگ پوست خود توجه کنید. برای پوست روشن، رنگ‌های پاستلی روشن، صورتی و فرنچ مناسب هستند. برای پوست متوسط، رنگ‌های خاکی یا قوی از رنگدانه، مرجانی، هلویی و آبی روشن خوب هستند. برای پوست تیره، رنگ‌های جیغ و نئون، سفید، زرد و سبز چشم‌نواز هستند.

مراقبت های بعد از کاشت ناخن

برای مراقبت از ناخن‌های کاشته شده، باید به چند نکته توجه کنید که این نکات عبارتند از:

  • از رطوبت و آب زیاد دوری کنید و ناخن‌ها را خشک نگه دارید.
  • از جویدن یا کندن ناخن‌ها خودداری کنید.
  • از استفاده از استون، الکل یا مواد شیمیایی قوی برای پاک کردن ناخن‌ها پرهیز کنید.
  • برای انجام کارهای خانه یا باغچه از دستکش استفاده کنید.
  • از ناخن‌های خود به جای ابزار استفاده نکنید.
  • از ضربه زدن مستقیم به ناخن‌ها خودداری کنید.
  • از روغن کوتیکول برای تغذیه و مرطوب کردن ناخن‌ها و پوست اطراف آن‌ها استفاده کنید.
  • در زمان‌های مشخص (۳ الی ۴ هفته یکبار) ناخن‌های خود را ترمیم کنید.
عکس مراقبت از ناخن ها

عکس مراقبت از ناخن ها

طرح ناخن دخترانه عروسکی

یکی از طرح‌های ناخن دخترانه عروسکی که می‌توانید امتحان کنید، طرح عروسک‌های محبوب از کارتون‌ها مانند: مینی موز، دیزنی، هلوکیتی و پوکمون است. برای این طرح، ابتدا ناخن‌های خود را به شکل مورد نظر برش دهید و سپس با رنگ‌های متنوع ناخنی، پایه‌های طرح را روی ناخن‌ها رسم کنید.

می‌توانید از استیکرهای عروسکی نیز استفاده کنید و آن‌ها را به طور مرتب بر روی ناخن‌ها بچسبانید. برای افزودن جزئیات بیشتر، از قلم ناخنی یا پنسیل ناخنی استفاده کنید و جزئیات چشم، لب و دیگر جزئیات صورت عروسک را روی ناخن‌ها رسم کنید. در آخر، با یک لایه براق کننده ناخن، طرح را ثابت کنید تا طولانی مدت دوام داشته باشد.

عکس ناخن هلو کیتی گربه ای صورتی کارتونی

جمع‌بندی

در این مقاله مدل های رایج ناخن دخترانه را معرفی کرده‌ایم. همچنین به شما درباره انتخاب مناسب‌ترین ناخن متناسب با شکل دستتان مشاوره داده‌ایم. همچنین روش‌هایی مراقبت از ناخن را نیز شرح دادیم.

دیدگاه ها غیرفعال است.