بهترین اکستنشن مو تهران، اکستنشن مو، دسته‌ای از موی طبیعی یا مصنوعی است که با استفاده از روش‌‌های متفاوت و مختلف، در بین موها نصب می‌­شود و بلندی و حجم بیشتری را برای موها به وجود می‌آورد. فرد می‌تواند اندازه و رنگ اکستنشن موهای خود را مطابق با سلیقه و رنگ طبیعی موهای خود انتخاب کند.

اکستنشن مو، یکی از روش‌های پرطرفدار و کاربردی است که به فرد کمک می‌کند تا بلندی موهای خود را به هر اندازه که تمایل دارد افزایش دهد و از داشتن موهایی بلند، خوش حالت و پر حجم، لذت ببرد. اما برای طبیعی و زیبا جلوه کردن اکستنشن موها و اینکه آسیبی به موهای طبیعی فرد وارد نکند، باید به بهترین سالن اکستنشن مو در تهران مراجعه شود تا هم اکستنشن موها با مو و مواد درجه یک و با کیفیت انجام شود و هم یک فرد متخصص و با تجربه کار اکستنشن موها را انجام دهد.

بهترین اکستنشن مو تهران

بهترین اکستنشن مو تهران

انواع اکستنشن مو:

  • ۱- استفاده از موی طبیعی

استفاده از موی طبیعی در اکستنشن طرفدار بیشتری را در اکستنشن­ کنندگان دارد، هزینه‌ی نصب این اکستنشن‌ها زیاد می‌باشد و اکستنشن موی طبیعی مثل موی خود فرد قابلیت رنگ کردن، دکلره و هایلایت کردن را دارا می‌­باشد. دوام اکستنشن با موی طبیعی بستگی به رشد موی شخص هم بستگی دارد و از ۳ تا ۶ ماه می‌باشد، اما هر ۴۵ روز یک دفعه باید توسط متخصص، ترمیم انجام شود.

  • ۲- استفاده از موی مصنوعی

طول موی اضافه شده در این روش حداکثر ۳۰ سانتی متر است، مقدار و حجم بیشتر از این وزن به پوست سر فشار وارد می­‌کند و باعث ریزش موی طبیعی فرد می‌­شود. بهترین طول متوسط برای موی اضافه شده‌­ی مصنوعی ۲۲ سانتی­متر می‌باشد. مدت زمان دوام این نوع اکستنشن حدود ۳ الی ۴ ماه است.

 

بهترین اکستنشن مو تهران

بهترین اکستنشن مو تهران

بهترین اکستنشن مو تهران

بهترین اکستنشن مو تهران

انواع روش‌های نصب اکستنشن مو | مراکز معتبر تهران برای اکستنشن مو

  • رینگ

این روش برای افراد با تارم وهای ضعیف، کم پشت و نازک زیبایی ندارد.

  • چسب کراتین

نوعی چسب است که ضرر ندارد و برای افرادی که موهای ضعیف و نازک دارند خوب و کاربردی است.

  • دوخت مو

در این روش آسیبی به مو وارد نمی شود. هر زمان هم دلتان بخواهد میتوانید از موی طبیعی جدا کنید.

  • اتصال حرارتی

این روش احتمال ریزش مو و آسیب بیشتر از روش های دیگر است.

  • اکستنشن مو به روش لاینی

سریع ترین روش اکستنشن مو، اکستنشن لاینی است. در این روش از بلند شدن و پرپشت شدن موهایتان لذت ببرید، زیرا در این روش از چسب یا رینگ استفاده نمی‌شود.

شست و شو و مراقبت موی اکستنشن شده:

بهتر است موها در پنج روز اول بعداز نصب اکستنشن شست و شو نشوند تا چسب‌ها سر جای خود ثابت شوند. همچنین شما می‌توانید از محصولاتی که قبل از اکستنشن استفاده می‌کردید، بهره ببرید اما استفاده از محصولات مخصوص موهای اکستنشن‌شده، به حفظ کیفیت و براق ماندن موهای اضافه‌شده‌ کمک می‌کند. البته در خاطر داشته باشید که محصولات حاوی سیلیکون چسب اکستنشن را شل می کنند.

 

بهترین اکستنشن کار مو در تهران

برای پیدا کردن بهترین اکستنشن کار مو در تهران، لزوم دارد تحقیق و بررسی با دقت داشته باشید؛ بهترین اکستنشن کار مو در تهران معمولا از دستگاه‌های جدید و مواد باکیفیت و درجه یک برای اکستنشن مو استفاده می‌کند، در زمینه اکستنشن موها کاملا آموزش دیده و با تجربه است، نمونه کارهای زیادی دارد و رضایت مشتریان را به خوبی جلب کرده است. بنابراین اگر قصد دارید اکستنشن مو انجام دهید، حتما به یک مرکز تخصصی و حرفه‌ای که لاین مخصوصی برای اکستشن مو دارد و از اکستنشن کار حرفه‌ای برای ارائه‌ی این خدمات استفاده می‌کند، مراجعه کنید.

دیدگاه ها غیرفعال است.